13 Aralık 2014 Cumartesi

Watsons haftasonu indirimi (13-14 aralık)

     Selaaam kızlar:)),
Başlıktanda anlıcagınız gibi watsons haftasonuna özle cilt bakımı ürünlerinde %40 indirim yapmış. Ben de sadece pamuk almak için girmiştim. Neler alıp çıktım:D  Yazının devamını merak edenleri bbekliyoruuı:)
     Öncelikle  indirime dahil olan markalar: garnier, nivea ve loreal idi. Bende hazır indirimdeyken kalan ufak tefek ihtiyaçlarımı karşılıyım dedim. Öncelikle bir makyaj temizleme suyuna ihtiyacım vardı.Bioderma sensibio' ya (yazısını merak edenler için tıktık!) hala hayranım ama fiyatı biraz tuzlu oldugu için daha ucuz bi altarnetife yönelmek zorunda kaldım.En başta dedigim gibi bir pamuga ihtiyacım vardı. Aldıgım diger ürünler biraz meraktan açıkçası..:))bunlardan biri  bloglardan  çok methini duydugum bu serum . Digeri ise koyu kırmızı bir oje. Resimde her ne kadar siyah gibi çıkmış olsada tam anlamıyla vişne kırmızısı. Bakalım tercihimi hangi markalardan yana kullanmışım?

        
                                                1. Watsons markalı pamuk fiyatı : 3.5 tl
                                                2.Loreal skin perfection fiyatı: 33.9 tl indirimle  20.34 tl
                                 3.Garnier kusursuz makyaj temizleme suyu fiyatı :18.99tl indirimle  11.39 tl
                                                 4.Flormar oje 2.25 tl
        Ürünleri inceledikçe postlarını hazırlıcam:) Çok yakında sizlere detaylı bir oje postu hazırlamak istiyorum.Şu am çalışma aşamasında:) bekleyiniiiz lütfen!:)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder